חדר אמבטיה

חדר אמבטיה

איך אפשר לשדרג חדר אמבטיה? והאם שדרוג חדר האמבטיה יכול להוות תחליף לשיפוץ?

חדר אמבטיה הוא המקום הראשון אליו אנו נכנסים בבוקר, עוד לפני שפוקחים את העיניים עד הסוף או שותים כוס קפה. יותר מכך מדובר בחדר ולו שימוש יומיומי רב: בו בני המשפחה מתארגנים, מתפנים, שוטפים את תלאות היום, נרגעים, מתנקים או מבקשים לעצמם רגע של פרטיות. לכן כאשר מדובר בחלל כל כך שימושי מן ההיגיון שייתן את המענה הטוב ביותר לצרכיהם של כל בני הבית, הן מהבחינה הפונקציונלית והן מהבחינה העיצובית. אז אם עדיין לא עשיתם זאת עד עכשיו, הנה כמה דרכים שיעזרו לכם לשדרג את חדר האמבטיה שלכם ולהפוך אותו לגן עדן עלי אדמות, או לכל הפחות לחלל מפנק ומעוצב.

שדרוג חדר אמבטיה – על מה ולמה?

לעיתים אין צורך בשבירת קירות או בתלישת אריחים כל שצריך הוא מתיחת פנים. בעזרת השדרוג הנכון של חדר האמבטיה תוכלו לעשות הבדל גדול ולהפוך את החלל לכמה שיותר מעוצב ושימושי. חדר אמבטיה הוא חלל המשמש את בני המשפחה באופן קבוע ולכן צריך לענות על צרכים שונים ומגוונים: עליו להציע שטחי אחסון נרחבים, לכלול כלים סניטריים איכותיים, להכיל מקום הולם לרחצה ולכלול אביזרים ואלמנטים שונים אשר יקלו על ההתנהלות. לכן כדי לשדרג את חדר האמבטיה יש להשקיע מעט מחשבה, אולם אין ספק כי תהיה זו השקעה משתלמת לכל הדעות.

ארונות אמבטיה יוקרתיים ולמה לא חשבנו על כך קודם?

אחת הדרכים לשדרג חדרי אמבטיה היא להחליף ארונות אמבטיה. החלפת הארונות זו אינה משימה מורכבת למדי אשר יכולה להסתיים תוך כמה שעות בודדות. כמובן שאין עליכם לעשות זאת בעצמכם אם אתם לא מיומנים בדבר, אלא להזמין חברה מקצועית שתעשה זאת עבורכם. השלב הראשון בתהליך הוא להזמין ארונות המתאימים לחדר אמבטיה תוך התאמה מלאה לצרכים שלכם ולצרכיו של החלל. כיום ישנם ארונות אמבטיה יוקרתיים במיוחד אשר מגיעים עם מראות תאורה פנימית ועם שלל עיצובים מיוחדים אשר יהפכו כל חלל לכמה שיותר שימושי ומעוצב.

יחי ההבדל הקטן – כל האלמנטים שעושים את ההבדל

מלבד שינוי ארונות האמבטיה חדר אמבטיה ממוצע יכול לקבל תפנית על ידי הוספתם של אלמנטים מעוצבים מסוגים שונים. החל במתלים, דרך מוצרי טקסטיל ועד לכלים מעוצבים לסבונים. אלמנטים מיוחדים יכולים לשנות את המראה והאווירה בחלל מן הקצה אל הקצה ולשנות את הסגנון הקיים באמבטיה שלכם. כמו כן אם אינכם רוצים להחליף את הקרמיקה אך כן רוצים לראות הבדל או שינוי תוכלו לבחור בחומרים ייעודיים לשם ניקוי יסודי, או לחלופין להדביק מדבקות מיוחדות לאריחים אשר יעניקו את התוספת הרצויה לחלל.

ויהי אור –עכשיו בטוח תראו את ההבדל

גם בכוחה של התאורה אותה אנו בוחרים לחדר האמבטיה יכולה לעשות שינוי מהותי. לחדר אמבטיה יש לבחור תאורה המתאימה לגוון עור הפנים, רצוי שתהיה זו תאורה חמה ונעימה היוצאת מגופי תאורה שקועים או מספוטים. אין לשכוח כי על התאורה בחדר האמבטיה להיות כמה שיותר בטיחותית אך אין מניעה לשלב בין בטיחות לבין עיצוב.

הכל תלוי בביצוע בחירות נכונות לחדר האמבטיה

חברת ארקדה מותגים מעמידה לרשותכם מגוון פתרונות מעוצבים לחדרי אמבטיה ביניהם ארונות אמבטיה יוקרתיים, ברזים מעוצבים ומקלחונים מסוגים שונים. עם שנות ניסיון רבות בתחום ועם ידע מקצועי באפשרותנו לעזור לכם לעצב חדר אמבטיה העונה על כל הצרכים והחלומות שלכם ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

לפרטים נוספים או לרכישת מוצרים לחדר אמבטיה צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לספק לכם שירות אדיב ומקצועי!