ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה

איך בוחרים ארונות אמבטיה? על מה יש לשים דגש לפני שקונים ארון אמבטיה? ומה עדיף – ארונות מונחים או מרחפים? כל מה שרציתם לדעת על ארון האמבטיה.

אחד האתגרים הנלווים אל עיצוב חללים קטנים כמו חדר האמבטיה הוא מציאת פתרונות אחסון מתאימים. כאן ארונות אמבטיה נכנסים לתמונה וכאשר הם נבחרים נכונה הם יכולים לשמש הן כפתרון פונקציונלי והן כאלמנט עיצובי. אז איך אם כן בוחרים ארונות לאמבטיה? ועל מה חשוב לשים דגש על מנת ליהנות מכל העולמות? הדבר עשוי להיות מאתגר, לדרוש מעט זמן ומאמץ, אך ללא ספק אתם תוכלו לעשות זאת בעזרתם של הטיפים המתאימים.

הגודל כן קובע ולא משנה מה אומרים

באופן טבעי גודלו של חדר האמבטיה משפיע במידה ניכרת גם על גודלם של ארונות אמבטיה. לא לכל חלל ניתן להכניס ארונות גדולים ולכן יש לוודא כי תתקיים מידת התאמה אידיאלית וכי הפרופורציות יהיו כמה שיותר נכונות. ברוב המקרים גודלו של הארון ישפיע על תחושת המרחב בחלל ובניגוד לסברה הרווחת, ארונות גדולים לא בהכרח יגרמו לתחושה חנוקה יותר אלא להיפך. הם מציעים שטח אחסון נרחב, מונעים בלגן ומקנים תחושה של סדר וארגון. אין ספק שכדי לבחור את הפרופורציות הנכונות לארון האמבטיה שלכם מומלץ טרם הרכישה להתייעץ עם מומחים בתחום.

איזה טיפוסים אתם – מרחפים או עם רגליים על הקרקע?

ישנם סוגים שונים של ארונות אמבטיה ביניהם ארונות אמבט תלויים או מרחפים לצדם של ארונות מונחים. שני סוגים אלו נבדלים זה מזה היות והם מנצלים את החלל באופן שונה, כאשר לאחד יש רגליים בעוד שהעיצוב השני נדמה כמרחף באוויר. לארונות תלויים ישנם יתרונות רבים, ראשית הם תופסים שטח קטן יותר ושנית קל הרבה יותר לשמור על אמבטיה נקייה ואסתטית בעזרתם. עם זאת מדובר בעיצוב מודרני אשר לא מתאים לכל אחד, רבים האנשים שיעדיפו את העיצוב המסורתי על הפתרון המודרני והחדשני. לכן הבחירה בידיים שלכם ועליה להיות כמה שיותר תואמת לסגנון האמבטיה בו בחרתם.

קלאסי, רומנטי, מודרני או כפרי?

חדרי אמבטיה הם חלק בלתי נפרד מהבית ולכן עיצובם צריך להיות תואם להלך הרוח הכללי. במידה והאמבטיה שלכם מעוצבת בסגנון קלאסי הרי שארונות אמבטיה קלאסיים יהיו הפתרון המתאים. לעומת זאת במידה והאמבטיה מעוצבת בסגנון מודרני ארונות מודרניים יהיו בחירה מתאימה יותר עבורכם וכן הלאה. ישנם סוגים שונים של ארונות לאמבטיה בשלל דגמים, גדלים וסגנונות עיצוביים כך שכל אחד יכול לבחור בארון איכותי בהתאם לטעם, העדפה או סגנון אישי.

והעיקר – לא להתפשר כלל

ישנם פרמטרים עליהם לא מומלץ להתפשר בעת בחירת ארון אמבטיה והעיקרי ביניהם הוא האיכות. איכותם של חומרי הגלם בהם נעשה שימוש, איכותו של הגימור הסופי וכן איכותו של העיצוב הם המאפיינים שיעשו את ההבדל בין ארון אמבטיה שילווה אתכם למשך שנים רבות לבין ארון אמבטיה שתצטרכו לתקן בתדירות או אף להחליף כעבור זמן קצר. מלבד האיכות גם לחברה ממנה קונים ארונות אמבטיה יש משמעות לכן יש לבחור בחברה מקצועית אשר לזכותה מוניטין.

ארקדה מותגים– לארונות אמבטיה איכותיים ומעוצבים

בארקדה מותגים אנו מציעים לכם מגוון גדול של ארונות אמבטיה יוקרתיים ומיוחדים הכוללים את כל החידושים שיהפכו את השהות שלכם בחדר האמבטיה למיטבית. בעזרת חזון וקריאטיביות אנו נותנים לכם את הבמה לעצב חדר אמבטיה העולה על כל דמיון ואשר ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר בחיי המציאות שלכם.

לפרטים נוספים אודות ארונות אמבטיה צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להציג בפניכם את כל הפתרונות שאנו מציעים לכם!