ארונות אמבטיה תלויים

ארונות אמבטיה תלויים

מהם ארונות אמבטיה תלויים? מה ההבדלים ביניהם ובין ארונות מונחים? ומה היתרונות של ארונות אמבט תלויים ביחס לפתרונות אחסון אחרים?

תחום העיצוב של חדרי אמבטיה הולך ומשתכלל עם השנים וכתוצאה מכך כולל מגוון גדול של עיצובים חדשים אשר כל מטרתם לשפר את השהות בחדר האמבטיה וליצור בה אווירה חלומית. אחד האלמנטים אשר מתחדש ללא הרף אלו הם ארונות האמבטיה שכבר מזמן אינם מהווים רק שטח אחסון שימושי. כיום ישנם ארונות אמבטיה יוקרתיים ומיוחדים, בעזרתם ניתן ליצור חדרי אמבטיה מעוצבים במיוחד זאת מבלי לוותר על פונקציונליות מרבית. מבין כל החידושים הקיימים אין ספק כי ארונות אמבטיה תלויים נמצאים במקום הראשון, תוך שמציעים יתרונות רבים.

ארונות אמבט תלויים – למה הכוונה?

ארונות אמבטיה תלויים אינם עומדים בכוחות עצמם אלא שיש להם אפשרות תליה נסתרת המעניקה את התחושה שהם מרחפים בחלל. ארונות אלו אינם נוגעים ברצפה כלל ומלבד היותם פונקציונליים הם בעלי מראה מעוצב ומודרני להפליא. ארונות אמבט תלויים יכולים להוסיף המון שיק לחדרי אמבטיה, כל עוד הם מותאמים נכונה, בעלי פרופורציות מתאימות, המיקום שלהם אידיאלי והוקדשה לבחירתם מחשבה. בעזרת מידת התאמה טובה ארונות אלו אינם רק שימושיים אלא גם בעלי אפקט מרשים ויכולים ליצור אווירה נעימה וקלילה.

כל היתרונות של ארונות אמבטיה תלויים

לארונות תלויים ישנם יתרונות רבים מהם אי אפשר להתעלם. לכן אם הנכם מתלבטים בנושא, הנה כמה נקודות למחשבה שאולי יעזרו לכם להגיע להחלטה:

  • הפתרון המושלם לחדרי אמבטיה קטנים– ארונות אמבטיה תלויים הם הפתרון המושלם לחדרי אמבטיה קטנים, זאת בשל העובדה שהם אינם כוללים רגליים ולכן תופסים שטח קטן יותר מהחלל. כמו כן העובדה כי הם תלויים יוצרת אשליה של חלל גדול יותר ומעצימה במידה משמעותית את תחושת המרחב.
  • וגם – עבור חדרי אמבטיה גדולים– גם חדרי אמבטיה גדולים יכולים בנקל ליהנות מארונות אמבטיה יוקרתיים ומודרניים אשר תלויים על הקיר. בחללים גדולים ניתן לשלב כמה ארונות מסוגים שונים או אף לבחור בארון אחד גדול עבור החלל. ארונות אלו נחשבים למאוד מודרניים ויוקרתיים עבור כל סוג של אמבטיה.
  • ניקיון פשוט ונוח– יתרון נוסף וחשוב לא פחות הוא הניקיון של חדר האמבטיה. חדרי אמבטיה דורשים ניקיון רב ובאופן תדיר ולכן האביזרים והרהיטים אותם אנו בוחרים צריכים להקל עלינו לעשות כן. ארונות אמבטיה תלויים משאירים את הרצפה חשופה ללא הפרעה ולכן הרבה יותר קל ונגיש לשמור על חדר האמבטיה נקי בזכותם.
  • עמידות גבוהה יותר – ארונות אמבט תלויים אינם נמצאים במגע ישיר עם הרצפה ולכן מידת החשיפה שלהם למים, ללחות, לרטיבות ולעובש הנה נמוכה יותר. כתוצאה מכך ארונות אלו יגלו עמידות גבוהה יותר וישמשו אתכם לאורך זמן רב, במיוחד אם חומרי הגלם אשר נבחרו לייצורם יהיו איכותיים.
  • שלל עיצובים ודגמים – ישנם עיצובים רבים ושלל דגמים של ארונות אמבטיה מעוצבים בכל גודל, סגנון או צבע. כמו כן ארונות אלו מיוצרים מחומרי גלם שונים. כתוצאה מכך אתם יכולים לזכות לפתרון מעוצב בהתאם לסגנון, לטעם או להעדפה אישית ולבחור ארון המתאים לכל סגנון עיצובי.

ארקדה מותגים – הבית לארונות אמבטיה תלויים

בארקה מותגים אנו מעמידים לרשותכם שלל עיצובים ודגמים של ארונות אמבט מעוצבים, ביניהם גם ארונות תלויים. אנו מזמינים אתכם לבחור את הארונות העונים על הצרכים שלכם ועל צרכיו של החלל וליצור חדרי אמבטיה מעוצבים ופונקציונליים כאחד.

לפרטים נוספים אודות ארונות אמבטיה תלויים צרו עמנו קשר ונשמח לספר לכם על כל פתרונות האחסון היוקרתיים שלנו!